Satisfyer vs Womanizer

Populární hračkou pro ženy na trhu s erotickými pomůckami se stala revoluční novinka – vibrátor se speciální silikonovou hlavicí, který ženy dohání klidně k několikanásobným orgasmům během malé chvíle. Pomocí podtlaku hlavice přístroje nasaje klitoris, který pak ve zvolené intenzitě stimuluje. Dochází tak pouze k vnějšímu dráždění, které však ženy dohání k šílenství a především k neskutečné rozkoši. Stačí pár minut a žena dosáhne intenzivního vyvrcholení. Výrobku jaké značky ale dát přednost? Pojďme si představit dva téměř totožné výrobky, které můžeme na českém trhu snadno zakoupit.

Levnější SATISFYER nebo drahý WOMANIZER?

Téma, které je příčinou mnoha diskuzí. Znamená vždy vyšší cena také kvalitu? Nemyslíme. Erotické pomůcky fungují na stejném principu. Jedna však stojí o pár tisíc korun více a to může být důvodem, proč některé ženy zakoupí právě levnější variantu a tou je bezesporu SATISFYER. Ten je určen pro všechny ženy, ať studentky nebo pracující dámy. Dovolit si ho může opravdu každá.

Hlučnost a intenzita

Na mnoha diskuzích se ženy snaží porovnat tyto dvě varianty. Některé ženy tvrdí, že Womanizer je intenzivnější a není tak hlučný. Když ale pozorně pročteme recenze, pak zjistíme, že stejně tak jsou ženy, které mají opačný názor a dávají přednost přístroji Satisfyer. Při porovnání jsme nezjistili žádný markantní rozdíl, oba přístroje fungují stejně. Čemu dáte přednost vy?

Cena

Protože se jedná o obdobný přístroj dvou různých značek, který je hitem v erotickém světě, téměř každá žena ho touží vlastnit. Bohužel jsou ženy, které si dražší Womanizer dovolit nemohou, proto dáváme pět hvězdiček z pěti vibrátoru Satisfyer, který koupíte za méně než třetinovou cenu. Tak si s tímhle sympaťákem může užít příjemné chvíle opravdu každá žena.

Když v kostce shrneme výhody masážní erotické pomůcky, dospějeme k tomu, že je adeptem na nejlepšího přítele každé moderní ženy, která si chce užít slast nezávisle na muži a ví zkrátka co chce. Sázíme však na Satisfyer, který si své místo na trhu našel i bez drahého jména a reklamy, za kterou by platil zákazník. A to je velké plus!