Porovnání jednotlivých modelů Satisfyer?

Uvažujete nad koupí revolučního ženského stimulátoru a nevíte, který model si vybrat? Přesně proto vám přinášíme jednoduché porovnání jednotlivých modelů SATISFYER – perfektního nástroje, který přivede k orgasmu každou ženu.

SATISFYER je revoluční erotický stimulátor pro ženy, který jemným podtlakem nasaje a dráždí klitoris. Tímto intenzivním masírováním dochází k orgasmu téměř okamžitě. Slast, kterou tento vibrátor přináší, je k nezaplacení. Který model ale vybrat? Níže najdete informace, které vám pomohou lépe se zorientovat a vybrat toho nejlepšího intimního přítele přesně pro vás!

SATISFYER 1

Základní stimulátor Satisfyer je velmi oblíbený. Má také základní cenu, proto si ho může dovolit opravdu každá žena. Nechybí samozřejmě 11 různě intenzivních stupňů stimulace. Samozřejmostí je možnost používat přístroj také pod vodou. Kompaktní velikost umožňuje mít ho stále při ruce a moci si tak užívat kdykoliv a kdekoliv – je vhodný i na cesty.

SATISFYER 2

Druhý Satisfyer v pořadí vás také snadno uchvátí. Dožene vás za pár minut k rozkoši svými 11 intenzitami svádění a ke všemu má navíc speciální ergonomickou rukojeť k pohodlnému použití. Je vodotěsný a můžete si tak užít nejednu vzrušující chvíli třeba ve sprše.

SATISFYER PRO 2

Satisfyer Pro 2 vás naprosto okouzlí svým luxusním designem, proto je vhodný i jako dárek. Samozřejmě nabízí 11 stupňů dráždění, rukojeť speciálně formovanou pro pohodlné užití a možnost nechat se laskat dle potřeby. Výhodou je, že jde o velmi tichého společníka. Satisfyer Pro 2 je možné využívat i ve vodě.

SATISFYER PRO DELUXE

Jak samotný název napovídá, jedná se další luxusní verzi přístroje pro náročné ženy. Oválný a velmi žádaný design vás nechá Satisfyer odložit tam, kde patří a to bez nutnosti dál používat ruce. Vy se tak můžete nechat laskat a oddávat jednomu orgasmu za druhým. Je vodotěsný a vhodný i jako dárek.

SATISFYER PARTNER TOY

Novinka, která zaujme a potěší také muže. Pro všechny, kteří chtějí obohatit své intimní chvíle s partnerem, je tady Satisfyer Partner Toy. Vnitřně zavedená část ve vagíně stimuluje bod G a zároveň mužský penis, horní část vibrátoru dráždí klitoris. Dochází tak k snadnému uspokojení obou partnerů. Tahle hračka nabízí 10 intenzit stimulace a hodí se do každé ložnice.

SATISFYER PARTNER TOY PLUS

Vylepšená hračka pro páry, která váš sex vynese do závratných výšin několikanásobných orgasmů. Spodní část hlavice se zavádí do pochvy, kde dráždí bod G a partnerův penis, stejně jako její předchůdce. Vrchní část stimuluje klitoris 10 stupni intenzity. Vylepšený tvar nabízí ještě větší rozkoš. Tohle je dárek, který dáte i sobě!

Nejoblíbenější modely Satisfyer

Název
Satisfyer Travel Recenze Video

Satisfyer Travel

4.5 out of 5 stars Cena od 1 049 Kč zobrazit nejlepší nabídku
zážitek 2v1, jeden z nejtišší modelů, i jako samostatný vibrátor na g-bodvhodný spíš pro sólo akce, zbytečně moc funkcí, hodně intenzivní silné vibrace
Satisfyer Penguin

Satisfyer PRO 2 Next Generation

4 out of 5 stars Cena od 1 279 Kč zobrazit nejlepší nabídku
revoluční mašinka na orgasmi voděodolná za rozumnou cenuHlasitější a ne každému vyhovuje intenzita saní
Satisfyer Penguin Recenze Video

Satisfyer Penguin

5 out of 5 stars Cena od 1 295 Kč zobrazit nejlepší nabídku
nápaditý jedinečný vzhled, krásně tichý společník, stvořen do vodyzvládne pouhé dvě hodiny v akci na nabití
Satisfyer g-spot rabbit Recenze Video

Satisfyer G-spot Rabbit

5 out of 5 stars Cena od 1 649 Kč zobrazit nejlepší nabídku
Menší, diskrétnější velikost. Tichý. vodotěsný a elegantní balení.Během používání, špatný přístup k tlačítkům.